Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sprzedaż / Kupno

Gdzie kupić tanie ubezpieczenie OC i AC?

Wielu kierowców narzeka na wysokie koszty ubezpieczenia swoich samochodów. Ceny polis pomiędzy ubezpieczycielami mogą się jednak znacząco różnić. Jak kupić tanie ubezpieczenie OC i AC?

Na koszt polisy ubezpieczeniowej dla samochodu składa się wiele czynników. To nie tylko parametry danego auta, ale również informacje o kierowcy, w tym o jego doświadczeniu czy miejscu zamieszkania.

W ostatnich latach ceny polis komunikacyjnych znacząco poszły w górę – dla niektórych kierowców nawet o więcej niż połowę. Są jednak sposoby na to, aby zapłacić mnie. O czym warto pamiętać?

Zajrzyj do dealera

Jeśli samochód jest nowy albo ma dopiero kilka lat, warto pomyśleć o zakupie ubezpieczenia u dealera. W salonie samochodowym możemy otrzymać atrakcyjną cenę, niższą niż bezpośrednio u ubezpieczycieli.

Porównuj koszty polis

Chociaż do dyspozycji jest obecnie wiele różnych serwisów internetowych służących do porównywania kosztów polis, warto udać się do agenta ubezpieczeniowego. Ekspert będzie mógł wówczas dobrać dla nas najlepszą ofertę.

Kupuj polisy w pakietach

Chcesz wykupić ubezpieczenie na życie lub na dom? W takim przypadku przy zakupieniu ich wraz z polisą komunikacyjną możesz otrzymać dodatkowe obniżki.

Wkup polisę z kimś innym

Sposobem na tańsze ubezpieczenie samochodu jest także wykupienie polisy ubezpieczeniowej z innym, bardziej doświadczonym kierowcą, na przykład z rodzicem. Partner do ubezpieczenia musi stać się wtedy współwłaścicielem auta. Z takiej metody korzystają głównie młode osoby, które nie mają jeszcze żadnych zniżek.

Sprawdź również

Sprzedaż / Kupno

Jeśli jesteś jednym z wielu kupujących, którzy rozważają SUV, jesteś rozpieszczany wyborem. Prawie każdy producent produkuje co najmniej jednego SUV-a z ogromną różnorodnością modeli w...

Sprzedaż / Kupno

Top 10 najlepszych samochodów rodzinnych do kupienia 2022 Jakie są najlepsze samochody rodzinne w sprzedaży? Niezależnie od tego, czy szukasz SUV-a, czy niedrogiego hatchbacka, nasza...

Inne

Który produkt lakierniczy najlepiej ochroni i przetrwa w naszym teście? Świat pielęgnacji samochodów ma spory udział w niezbędnej technologii, która działa tak szybko, jak się pojawia,...

Inne

Twój samochód często musi być podnoszony podczas pracy, a to sprawia, że ​​​​podnośnik do wózków jest niezbędny. Od wymiany oleju do nowych hamulców, układu wydechowego lub zawieszenia,...

Copyright © 2023 News Moto